Půjčovna On-line rezervace

Rezervujte si nejnovější lyže či snowboardy, včetně všech doplňků.
Nevíte, jaké lyže si vybrat? Náš průvodce vám poradí.

Allmountain lyže Kästle 4

Allmountain lyže Kästle

220 Kč (Půlden)

VARIANTA
LX72 - 146 cm (R11,5); 154 cm (R 13); 162 cm (R14,5); 170 cm (R16)
LX82 - 156 cm (R13); 164 cm (R14,5); 172 cm (R16)

Stabilní, lehká univerzálka vhodná na sjezdovku. Přes malou hmotnost nabízí bez kompromisní výkon při sportovní jízdě, je lehce ovladatelná i ve vysoké rychlosti jede klidně.
Technologie - dřevné jádro (stříbrná jedla), sandwich cap, dvojitý titanal, hollowtech.
Lyže LX 72 s užší šířkou pod botou (72 mm) je typická univerzálka určená spíše pro lehčí lyžaře.
Lyže LX82 s širším středem (82 mm) je ideální variantou na odpolední rozbředlou sjezdovku a zvládá pohodově reagovat i ve volném terénu .

Lyže není nutné rezervovat.

Značka
Kästle LX 82/LX 72

Typ/styl
Allmountain

Zkušenost
Pokročilý / Začátečník

Allmountain lyže Völkl 4

Allmountain lyže Völkl

220 Kč (Půlden)

VARIANTY Völkl RTM (Ride the Mountain)
Völkl RTM 7.4
- 170 cm - R16,1
Völkl RTM 73
- 147 cm - R10,7
- 173 cm - R15,8
Völkl RTM XTD
- 153 cm - R12

Völkl RTM jsou univerzální allmountain lyže pro všechny středně pokročilé lyžaře preferující komfort a stabilitu před vysokými rychlostmi a razantním pojetím jízdy. Lyže jsou vhodné zejména na upravené sjezdové tratě, dokáží odpouštět drobné chyby a díky prohnutí tip-rocker umožňují snadnější zahájení oblouků. Full Sensor Woodcore - kompaktní dřevěné jádro, které dodává lyžím vysokou stabilitu a jistotu při jízdě po hranách i při vyšších rychlostech a zároveň také vysokou torzní tuhost. Power konstrukce - speciálně vytvořená s ohledem na enormní síly a tlaky, kterými jsou lyže namáhány při vyšších rychlostech.

Značka
Völkl RTM

Zkušenost
Pokročilý / Začátečník

Dámské allmountain lyže Völkl 3

Dámské allmountain lyže Völkl

220 Kč (Půlden)

VARIANTA
Völkl Essenza Motion
- 141 cm - R9,9
- 147 cm - R10,7
Völkl Alessia
- 135 cm - R9,5
- 149 cm - R12,2

Dámské allmountain lyže pro komfortní a bezpečnou jízdu s konstrukcí XTD (tip and Tail Rocker - odlehčená špička a patka) ideálně tlumí vibrace a pomáhá při vedení oblouku.

Značka
Völkl Essenza Motion - Völkl Alessia

Typ/styl
Allmountain

Zkušenost
Začátečník

Dámské allmountain lyže Rossignol 1

Dámské allmountain lyže Rossignol

220 Kč (Půlden)

- 142 cm - R10
Univerzální dámské lyže určené především na sjezdovku. Vhodné pro rekreační lyžařky, které během dne budou kombinovat různé styly jízdy (smýkaný či řezaný oblouk).

Značka
Rossignol Unique 2

Typ/styl
Allmountain

Zkušenost
Začátečník

Lusti RCT

Lusti RCT

370 Kč (Půlden)

Velmi oblíbený model sportovní slalomky v délce 160 cm. RCT je mimořádně hravá a obratná lyže, která lyžaře nutí k čistě vyjetým kratším obloukům ve střední rychlosti.

Díky krátkému radiusu, široké měkčí špičce a pružnosti klasické sandwichové konstrukce se dvěma pláty titanalu je zahájení oblouku razantní a čitelné, střed jistý i na velmi tvrdém povrchu, závěr příjemně dynamický. Skvělý nástroj pro maximální požitek z carvingu pro široké spektrum lyžařů od dobrých rekreačních až po nadprůměrné sportovní.

V délkách pod 150cm s velmi malým radiusem (méně než 9m) je RCT vhodná též pro nácvik carvingu. Lyže není ideální na smýkaný oblouk a na dlouhé oblouky ve vysoké rychlosti, nevhodná pro neupravené tratě. Méně sportovní alternativou je model FCT, více sportovní pak PCT.

Značka
Lusti

Typ/styl
Slalomka

Délka
160

Zkušenost
Pokročilý

Lusti SCT

Lusti SCT

370 Kč (Půlden)

Typický sjezdový crossover s úzkým středem slibujícím rychlé přehranění. Přesto se tato lyže dokáže dobře poprat i s rozměklým sněhem a svého uživatele uspokojí především ve středních a vyšších rychlostech.

Tato poslušná, agilní skicrossa umožňuje snadný nástup do oblouku a následný klidný průjezd obloukem na hraně. SCT je sportovní lyže vhodná pro celodenní použití, k jízdě ve středních rychlostech a středních obloucích na hraně.

Značka
Lusti

Zkušenost
Pokročilý

Lusti SCT wide

Lusti SCT wide

370 Kč (Půlden)

Universální lyže svou konstrukcí a geometrií určená jak pro jízdu na upravené sjezdovce, tak i ve volném terénu.

Díky šířce 77 mm pod botou projedete téměř všechny terény stabilně bez zaváhání. Sandwichové provedení a použitá technologie předurčuje lyže spíše pro pokročilé a výborné lyžaře. SCT wide patří mezi aktivnější a sportovnější lyže

Značka
Lusti

Zkušenost
Pokročilý

Lusti SL

Lusti SL

370 Kč (Půlden)

Odladěná závodní slalomka pro zkušené lyžaře a vybrané závodní disciplíny. Její doménou jsou agresivní, krátké a díky úzkému středu lyže rychle navazující oblouky.

Špičková kvalita materiálů a sandwichová konstrukce se dvěma titanalovými pláty zajišťují dostatečnou podélnou i torzní tuhost a pružnost pro dynamickou a nekompromisně stabilní jízdu i na zmrzlém podkladu. Tato lyže se umí jezdci odměnit za aktivní vedení, proto je ideální volbou pro výborné lyžaře, experty a amatérské závodníky.

RT SL preferuje jízdu po hraně a není vhodná pro jízdu na rozbitých a neupravených tratích. Výkonnější alternativou této lyže je profesionální závodní speciálka FRT SL.

Značka
Lusti

Lusti LT

Lusti LT

370 Kč (Půlden)

Velmi kvalitní a vyvážená dámská univerzálka vhodná zejména pro kratší oblouky v nižších až středních rychlostech.

Díky ztenčenému celodřevěnému jádru a klasické sandwichové konstrukci je lyže lehčí a ochotnější k průhybu v oblouku takže vyhoví i lehčím lyžařkám, zároveň si zachovává dostatečnou stabilitu pro jízdu na tvrdém povrchu i při razantnější jízdě. Lusti LLT je ideální volbou pro široké spektrum lyžařek od ambiciózních začátečnic, po nadprůměrně rekreační jezdkyně.

Má ráda carvingový oblouk, nevadí jí ale ani smýkání. Lyže není vhodná na neupravené tratě. Sportovnější alternativou dámské lyže je Lusti LPT.

Značka
Lusti

Délka
158

Zkušenost
Pokročilý

cz pl
Vyhledávání

Dnes
Partly cloudy
-1˚C
Sníh:
65-75 cm

20.02.
Cloudy
-7˚C
Srážky:
0 mm

21.02.
Fair
-8˚C
Srážky:
0 mm

Provoz

V
provozu
9

Víkendový
provoz
0

Mimo
provoz
0